
Фільтр повітряний CHRYSLER 300 C 04- (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-09-911
204 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний CHRYSLER 300 C 04- (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452867
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-09-911 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 39 мм |
| Довжина | 292 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | 300C |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 212 мм |
- Ціна: 204 ₴

