
Фільтр повітряний DAIHATSU MATERIA (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-06-616
236 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний DAIHATSU MATERIA (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452789
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-06-616 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Terios, Sirion, Materia |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 185 мм |
- Ціна: 236 ₴
