
Фільтр повітряний CHRYSLER VOYAGER II (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-05-510
288 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний CHRYSLER VOYAGER II (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452744
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-05-510 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 62 мм |
| Внутрішній діаметр | 195.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 259 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chrysler, Hyundai, Honda |
| Сумісність з моделлю | Tredia, Accord, Pony, Voyager, Lancer, Pony / Excel, Cordia, Colt |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 288 ₴

