
Фільтр повітряний (вир-во Ashika)
- Немає в наявності
- Код: 20-02-253
311 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Ashika)
Картка: 1900452620
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-253 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 88 мм |
| Довжина | 304 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 311 ₴

