
Фільтр повітряний FORD(WIX)
- Немає в наявності
- Код: WA10315
843 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний FORD(WIX)
Картка: 18101294126
Виробник: WIX FILTERS
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA10315 |
| Виробник | WIX Filters |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Mustang |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 286 мм |
- Ціна: 843 ₴
