
Фільтр повітряний MAZDA 6,CX7 (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX2632
434 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MAZDA 6,CX7 (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 6911476
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2632 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-7, 6 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 176 мм |
- Ціна: 434 ₴
