
Фільтр повітряний MB C, E-CLASSE (W/S203, W/S211) 05-, лівий (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C25004
913 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
правий C27006
Картка: 6910993159
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C25004 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class, CLS, G-Class, C-Class, S-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 913 ₴

