
Фільтр повітряний MAZDA CX-3 2.0 15- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1583L
715 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MAZDA CX-3 2.0 15- (вир-во HENGST)
Картка: 69101267986
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1583L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 212 мм |
- Ціна: 715 ₴
