
Фільтр повітряний MB VITO 109-116 CDI 14- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1332L
499 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MB VITO 109-116 CDI 14- (вир-во HENGST)
Картка: 69101267970
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1332L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 417 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-class , V-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 222 мм |
- Ціна: 499 ₴

