
Фільтр повітряний MB S(W220/W221), G(W461/463) 02- (вир-во DENCKERMANN)
- Немає в наявності
- Код: A141296
211 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MB S(W220/W221), G(W461/463) 02- (вир-во DENCKERMANN)
Картка: 69101257358
Виробник: DENCKERMANN
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A141296 |
| Виробник | Denckermann |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 249 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Maybach, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | SL, G-Class, S-Class |
| Ширина | 211 мм |
- Ціна: 211 ₴

