
Фільтр повітряний MAZDA XEDOS 6 2.0I 91- (вир-во DENCKERMANN)
- Немає в наявності
- Код: A140355
206 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MAZDA XEDOS 6 2.0I 91- (вир-во DENCKERMANN)
Картка: 69101202886
Виробник: DENCKERMANN
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A140355 |
| Виробник | Denckermann |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 201 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, Xedos |
| Ширина | 182 мм |
- Ціна: 206 ₴

