
Фільтр повітряний MAZDA 6, CX-5 2.2 D 12- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1102L
696 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MAZDA 6, CX-5 2.2 D 12- (вир-во HENGST)
Картка: 69101167413
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1102L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, #3, 6, CX-9 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 202 мм |
- Ціна: 696 ₴

