
Фільтр повітряний LEXUS LS460/600H 06- (вир-во DENCKERMANN)
- Немає в наявності
- Код: A140828
362 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний LEXUS LS460/600H 06- (вир-во DENCKERMANN)
Картка: 69101145061
Виробник: DENCKERMANN
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A140828 |
| Виробник | Denckermann |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | LS, RAV4 |
| Ширина | 181 мм |
- Ціна: 362 ₴

