
Фільтр повітряний MAZDA 3,5 03- (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-03-337
272 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MAZDA 3,5 03- (вир-во ASHIKA)
Картка: 69101006645
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-03-337 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 274 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, #3 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 187 мм |
- Ціна: 272 ₴

