
Фільтр повітряний MAZDA 3 1.5 13- (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C23018
712 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MAZDA 3 1.5 13- (вир-во MANN)
Картка: 69101001700
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C23018 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 228 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, #3 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 173 мм |
- Ціна: 712 ₴

