
Фільтр повітряний Mazda 626 00; Mazda 6 02- (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-03-325
265 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Mazda 626 00; Mazda 6 02- (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436841
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-03-325 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 322 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, 6 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 178 мм |
- Ціна: 265 ₴

