
Фільтр повітряний MAZDA 323 F IV (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-03-323
195 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MAZDA 323 F IV (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436840
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-03-323 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, MX-5, MX-3, 323 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 153 мм |
- Ціна: 195 ₴


