
Фільтр повітряний LEXUS GS 05- (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-02-294
235 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний LEXUS GS 05- (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436834
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-294 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 58.6 мм |
| Довжина | 283 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | LS, GS, SC |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 231.3 мм |
- Ціна: 235 ₴

