
Фільтр повітряний LEXUS LS (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-02-281
281 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний LEXUS LS (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436826
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-281 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 53.5 мм |
| Довжина | 252 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | LS, GS, SC |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 218.3 мм |
- Ціна: 281 ₴

