
Фільтр повітряний MB (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E209L
1 396 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MB (вир-во Hengst)
Картка: 69001319
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E209L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 81 мм |
| Довжина | 598 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 171 мм |
- Ціна: 1 396 ₴
