
Фільтр повітряний KIA CERATO 04- (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-0K-K33
249 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний KIA CERATO 04- (вир-во ASHIKA)
Картка: 69001317731
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0K-K33 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 44.5 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 249 ₴
