
Фільтр повітряний MB 210 (вир-во Knecht-mahle) LX517
- Немає в наявності
- Код: LX517
1 062 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MB 210 (вир-во Knecht-mahle) LX517
Картка: 641129
Виробник: KNECHT
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 517 |
| Виробник | Knecht |
| Висота | 56.8 мм |
| Довжина | 335.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Korando |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 1 062 ₴

