
Фільтр повітряний MB W124 (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX95
511 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MB W124 (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 6411134
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 95 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 287.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Korando, Musso, 124 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 171 мм |
- Ціна: 511 ₴

