
Фільтр повітряний MAZDA (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX534
363 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MAZDA (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 631106
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX534 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 244.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 158 мм |
- Ціна: 363 ₴


