
Фільтр повітряний MB /U742 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100742P
306 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MB /U742 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902133
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100742P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, SLR |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 306 ₴


