
Фільтр повітряний MB VITO (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C42192/1
729 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MB VITO (вир-во MANN)
Картка: 46101696
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C42192/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 419 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Viano, Vito |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 227 мм |
- Ціна: 729 ₴

