
Фильтр воздушный MB SPRINTER (пр-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C4312/1
825 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MB SPRINTER (вир-во MANN)
Картка: 4410409
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 4312/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Crafter, Sprinter |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 265 мм |
- Ціна: 825 ₴

