
Фильтр воздушный OPEL VECTRA A (пр-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX430
586 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний OPEL VECTRA A (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 6911158
Виробник: Knecht-Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 430 |
| Виробник | Knecht |
| Висота | 41.9 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Calibra, Corsa |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 184 мм |
- Ціна: 586 ₴
