
Фільтр повітряний PEUGEOT PARTNER (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX1568
554 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний PEUGEOT PARTNER (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 6911152
Виробник: MAHLE
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1568 |
| Виробник | Knecht |
| Висота | 79.5 мм |
| Довжина | 207 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Partner, Berlingo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 169 мм |
- Ціна: 554 ₴


