
Фільтр повітряний OPEL (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E352L
408 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний OPEL (вир-во Hengst)
Картка: 6911114
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E352L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 292 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Speedster, Astra, Zafira |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 234 мм |
- Ціна: 408 ₴

