
Фильтр воздушный ROVER WA6319/AP138 (пр-во WIX-FILTERS UA)
- Немає в наявності
- Код: WA6319
216 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний ROVER WA6319/AP138 (вир-во WIX-FILTERS UA)
Картка: 69101558
Виробник: WIX FILTERS
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6319 |
| Виробник | WIX Filters |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover |
| Сумісність з моделлю | 100, Coupe, 25, 100 / Metro, Streetwise, 400 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 108 мм |
- Ціна: 216 ₴

