
Фільтр повітряний OPEL WA6215/AP052 (вир-во WIX-FILTERS UA)
- Немає в наявності
- Код: WA6215
193 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний OPEL WA6215/AP052 (вир-во WIX-FILTERS UA)
Картка: 69101540
Виробник: WIX FILTERS
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6215 |
| Виробник | WIX Filters |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Kadett |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 184 мм |
- Ціна: 193 ₴

