
Фільтр повітряний PEUGEOT 407 1.8-2.2 04- (вир-во UFI)
- Немає в наявності
- Код: 30.299.00
223 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний PEUGEOT 407 1.8-2.2 04- (вир-во UFI)
Картка: 69101287947
Виробник: UFI
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.299.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 356 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | 407, C5 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 153 мм |
- Ціна: 223 ₴

