
Фільтр повітряний RENAULT MEGANE, SCENIC 02- (OE) (вир-во UFI)
- Немає в наявності
- Код: 30.417.00
714 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачається на конвеєр OEM
Картка: 69101287856
Виробник: UFI
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.417.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 243 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sentra, Laguna, Scenic, Megane |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 714 ₴
