
Фільтр повітряний OPEL ASTRA H, ZAFIRA B 1.7-1.9 CDTI 04- (вир-во UFI)
- Немає в наявності
- Код: 30.259.00
475 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний OPEL ASTRA H, ZAFIRA B 1.7-1.9 CDTI 04- (вир-во UFI)
Картка: 69101287827
Виробник: UFI
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.259.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 292 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Zafira |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 224 мм |
- Ціна: 475 ₴

