
Фільтр повітряний MERCEDES SPRINTER II 209-518 CDI, VW CRAFTER 2.5 TDI 06- (вир-во UFI)
- Немає в наявності
- Код: 30.340.00
641 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MERCEDES SPRINTER II 209-518 CDI, VW CRAFTER 2.5 TDI 06- (вир-во UFI)
Картка: 69101287767
Виробник: UFI
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.340.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Crafter, Sprinter |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 265 мм |
- Ціна: 641 ₴
