
Фільтр повітряний OPEL VECTRA-C 1.6, 1.8 02- (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100838P
466 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний OPEL VECTRA-C 1.6, 1.8 02- (вир-во CHAMPION)
Картка: 69101117686
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100838P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 326 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Opel |
| Сумісність з моделлю | Signum, Croma, Vectra |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 252 мм |
- Ціна: 466 ₴

