
Фільтр повітряний NISSAN QASHQAI II 14-, X-TRAIL III 14- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E533L
505 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний NISSAN QASHQAI II 14-, X-TRAIL III 14- (вир-во HENGST)
Картка: 69101108714
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E533L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 253 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 173 мм |
- Ціна: 505 ₴

