
Фільтр повітряний OPEL ASTRA H, ZAFIRA B 1.7-1.9 CDTI 04- (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C30138
629 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний OPEL ASTRA H, ZAFIRA B 1.7-1.9 CDTI 04- (вир-во MANN)
Картка: 69101104040
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C30138 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 293 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Zafira |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 224 мм |
- Ціна: 629 ₴

