
Фільтр повітряний SUZUKI SX 4 06- (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C23004
460 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний SUZUKI SX 4 06- (вир-во MANN)
Картка: 69101055118
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C23004 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 226 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Fiat |
| Сумісність з моделлю | SX4 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 127 мм |
- Ціна: 460 ₴

