
Фільтр повітряний RENAULT TRAFIC III 1.6 DCI, VIVARO B 1.6 CDTI 14- (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C26120
1 107 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний RENAULT TRAFIC III 1.6 DCI, VIVARO B 1.6 CDTI 14- (вир-во MANN)
Картка: 69101055112
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C26120 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 258 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Fiat, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, NV300, Trafic |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 209 мм |
- Ціна: 1 107 ₴

