
Фильтр воздушный RENAULT MEGANE II, SCENIC II 1.9-2.0 DCi 02- (пр-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100758P
559 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний RENAULT MEGANE II, SCENIC II 1.9-2.0 DCi 02- (вир-во CHAMPION)
Картка: 69101039189
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100758P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 242 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Kangoo, Megane |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 559 ₴
