
Фільтр повітряний SUZUKI SWIFT IV 1.2 10- (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-08-835
171 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний SUZUKI SWIFT IV 1.2 10- (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900665836
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-08-835 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Opel |
| Сумісність з моделлю | Swift |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 166 мм |
- Ціна: 171 ₴

