
Фільтр повітряний RENAULT MASTER (вир-во Ashika)
- Немає в наявності
- Код: 20-01-145
481 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний RENAULT MASTER (вир-во Ashika)
Картка: 6900665828
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-01-145 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 293 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Master, Movano |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 202 мм |
- Ціна: 481 ₴

