
Фільтр повітряний NISSAN (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-01-144
247 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний NISSAN (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900665827
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-01-144 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | G, 350Z, 370Z |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 167 мм |
- Ціна: 247 ₴

