
Фільтр повітряний MITSUBISHI COLT (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-M0-001
200 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MITSUBISHI COLT (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436920
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-M0-001 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 62.2 мм |
| Довжина | 247.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Colt |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 116 мм |
- Ціна: 200 ₴

