
Фільтр повітряний SUZUKI SWIFT III (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-08-829
206 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний SUZUKI SWIFT III (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436898
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-08-829 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 236 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 143 мм |
- Ціна: 206 ₴

