
Фільтр повітряний MITSUBISHI COLT V 1.3, 1.6 96-04 (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-05-587
241 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MITSUBISHI COLT V 1.3, 1.6 96-04 (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436882
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-05-587 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 49.2 мм |
| Довжина | 214.3 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Proton |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Wira, Lancer, Carisma, Colt |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 205 мм |
- Ціна: 241 ₴

