
Фільтр повітряний Nissan QASHQAI(J10) 08-; MICRA(K12) 05-; NOTE(E11) 06-; TIIDA 07- (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-01-134
185 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Nissan QASHQAI(J10) 08-; MICRA(K12) 05-; NOTE(E11) 06-; TIIDA 07- (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436800
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-01-134 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 231 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Qashqai, Micra, QX70, Note |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 137 мм |
- Ціна: 185 ₴
