
Фільтр повітряний PSA 2.0-2.4, 2.2 HDI 07-, MITSUBISHI ASX 1.6-1.8 10- (вир-во KNECHT-MAHLE)
- Немає в наявності
- Код: LX2694
864 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний PSA 2.0-2.4, 2.2 HDI 07-, MITSUBISHI ASX 1.6-1.8 10- (вир-во KNECHT-MAHLE)
Картка: 6900391949
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2694 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 68.5 мм |
| Довжина | 269 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Outlander, ASX, Lancer, 4007, 4008, C-Crosser |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 185 мм |
- Ціна: 864 ₴

